Verbindingsfunctionarissen

Meer weten over de verbindingsfunctionaris? Klik op de foto!

De verbindingsfunctionarissen maken onderdeel uit van de Verbindingsgroep en hebben de taak om de impact van de producten en leernetwerk SAMEN te vergroten.


Henrique Sachse
Veilig Thuis HM
e HSachse@veiligthuishm.nl

Judith Wouters
Gemeente Den Haag
e judith.wouters@denhaag.nl


Bart van der Geest
Cardea
e b.vandergeest@cardea.nl


Tamara Bos
De Haagse Hogeschool
e t.bos@hhs.nl


Chris Kuiper
Horizon
e Chris.Kuiper@horizon.eu

Judith Reuser
Stichting Jeugdformat
e j.reuser@jeugdformaat.nl

Carolien de Groot
JES Rijnland
e C.deGroot@jesrijnland.nl

Inge Simons
Youz
e I.Simons@youz.nl

Jurensli Willems
Stichting Xtra
e j.willems@xtra.nl

Marieke van Schijndel
Ipse de Bruggen
e marieke.van.schijndel@
ipsedebruggen.nl

Yme Manintveld
Enver
e ymemanintveld@enver.nl

Jelle Hoff
Holland Rijnland
e j.hoff@hollandrijnland.nl

 

Carla van Vliet
Forensisch Centrum Teylingereind
e c.van.vliet@teylingereind.nl

Anke van der Landen
Gemeente Gouda
e anke.vanderlanden@gouda.nl

Corline Bijkerk
Gemeente Gouda
e corline.bijkerk@gouda.nl


Gemeente Leiden

GGZ Rivierduinen

 

Tessa Korver
GGD HM
e TKorver@ggdhm.nl

Tonnie Konings
JGZ ZHW
e

Jeugdbescherming west


Gontien Wetselaar
Hogeschool Leiden
e wetselaar.g@hsleiden.nl