Contact

Contactgegevens

Werkplaats SAMEN
e info@werkplaatssamen.nl
t 088 - 86 69 712

Wil je een onderzoek starten met (partners van) SAMEN? Neem contact op met onze verbindend coördinator. Voor de contactpersoon binnen je eigen organisatie kijk je bij verbindingsfunctionarissen.

Heb je een andere vraag voor of over SAMEN? Neem dan contact op via info@werkplaatssamen.nl of benader een van de leden van het coördinatieteam rechtstreeks. Onder aan deze pagina tref je onze gegevens.

Het coördinatieteam is verantwoordelijk voor (de uitvoering van) onze strategische koers. Ieder lid van het coördinatieteam komt van een van de kernpartners. De boegbeelden vertegenwoordigen de Werkplaats SAMEN in- en extern en agenderen en verbinden verbindt op innovatiethema’s binnen en tussen regio’s.

De coördinatoren van SAMEN hebben elk hun eigen verantwoordelijkheid, namelijk de dagelijkse aansturing, het bestendigen van de samenwerking met gezinnen respectievelijk gemeenten en de communicatie en het faciliteren van (online) bijeenkomsten.

Contactformulier

 

Je privacy

Lees hoe we met je gegevens omgaan in onze privacyverklaring.

 

Coördinatieteam

Noortje Pannebakker
Noortje Pannebakker
Coördinator
e noortje.pannebakker@tno.nl
t 06 460 058 77


Carolien Gravesteijn
Boegbeeld
e gravesteijn.c@hsleiden.nl
t 06 4813 3882


Rosanne Gonçalves-Prins
Faciliterend coördinator
e info@werkplaatssamen.nl
t 06 243 466 60


Rob Gilsing
Boegbeeld
e R.J.H.Gilsing@hhs.nl
t 06 839 219 91


Robert Vermeiren
Boegbeeld
e secretariaatvermeiren@curium.nl
t 071 515 96 00


Nienke Terpstra
Coördinator Samenwerken met gemeenten
e NTerpstra@ggdhm.nl
t 06 839 446 72

Symone Detmar
Symone Detmar
Boegbeeld
e symone.detmar@tno.nl
t 088 866 62 71


Liesbeth Zuidema
Coördinator Samenwerken met gemeenten
e liesbeth.zuidema@denhaag.nl
t 06 257 260 14


Sanne Dierick
Coördinator Samenwerken met gezinnen
e expex@kernkracht.nl
t 06 340 477 60

Contactpersoon bij jouw organisatie

Vind hier de verbindingsfunctionaris bij jouw organisatie.