Contact

Contactgegevens

Werkplaats SAMEN
e info@werkplaatssamen.nl
t 088 - 86 69 712

Wil je een onderzoek starten met (partners van) SAMEN? Neem contact op met onze verbindend coördinator. Voor de contactpersoon binnen je eigen organisatie kijk je bij verbindingsfunctionarissen.

Heb je een andere vraag voor of over SAMEN? Neem dan contact op via info@werkplaatssamen.nl of benader een van de leden van het coördinatieteam rechtstreeks. Onder aan deze pagina tref je onze gegevens.

Het coördinatieteam is verantwoordelijk voor (de uitvoering van) onze strategische koers. Ieder lid van het coördinatieteam komt van een van de kernpartners. De boegbeelden vertegenwoordigen de Werkplaats SAMEN in- en extern en agenderen en verbinden verbindt op innovatiethema’s binnen en tussen regio’s.

De vier coördinatoren van SAMEN heb elk hun eigen verantwoordelijkheid, namelijk de dagelijkse aansturing, het bestendigen van de samenwerking met gezinnen respectievelijk gemeenten en de communicatie en het faciliteren van (online) bijeenkomsten.

Contactformulier

 

Je privacy

Lees hoe we met je gegevens omgaan in onze privacyverklaring.

 

Coördinatieteam

Noortje Pannebakker
Noortje Pannebakker
Coördinator
Werkplaats SAMEN
e noortje.pannebakker@tno.nl
t 06 460 058 77


Rosanne Gonçalves-Prins
Faciliterend coördinator
Werkplaats SAMEN
e info@werkplaatssamen.nl
t 06 243 466 60

Arie Opstelten
Arie Opstelten
Coördinator
Samenwerken met gemeenten
e arie.opstelten@denhaag.nl
t 06 549 410 27

Regiocoördinator Tessa Korver
Tessa Korver
Coördinator
Samenwerken met gezinnen
e TKorver@ggdhm.nl
t 06 828 77 214

Symone Detmar
Symone Detmar
Boegbeeld
Werkplaats SAMEN
e symone.detmar@tno.nl
t 088 866 62 71


Robert Vermeiren
Boegbeeld
Werkplaats SAMEN
e secretariaatvermeiren@curium.nl
t 071 515 96 00

Boegbeeld leernetwerk Chris Kuiper
Chris Kuiper
Boegbeeld
Werkplaats SAMEN
e kuiper.c@hsleiden.nl
t 071 5188 900


Rob Gilsing
Boegbeeld
Werkplaats SAMEN
e R.J.H.Gilsing@hhs.nl
t 06 839 219 91

Contactpersoon bij jouw organisatie

Vind hier de verbindingsfunctionaris bij jouw organisatie.