Contact

Contactgegevens

Werkplaats SAMEN
e info@werkplaatssamen.nl
t 088 - 86 69 712

 

Contactformulier

 

Je privacy

Lees hoe we met je gegevens omgaan in onze privacyverklaring.

 

Coördinatieteam

Noortje Pannebakker
Noortje Pannebakker
Coördinator
Werkplaats SAMEN
e noortje.pannebakker@tno.nl
t 06 460 058 77


Rosanne Gonçalves-Prins
Faciliterend coördinator
Werkplaats SAMEN
e info@werkplaatssamen.nl
t 06 243 466 60

Arie Opstelten
Arie Opstelten
Regiocoördinator
Den Haag
e arie.opstelten@denhaag.nl
t 06 549 410 27

Tessa Korver
Regiocoördinator
Hollands Midden
e TKorver@ggdhm.nl
t 06 828 77 214

Symone Detmar
Symone Detmar
Boegbeeld
Werkplaats SAMEN
e symone.detmar@tno.nl
t 088 866 62 71


Robert Vermeiren
Boegbeeld
Werkplaats SAMEN
e secretariaatvermeiren@curium.nl
t 071 888 77 89

Boegbeeld leernetwerk Chris Kuiper
Chris Kuiper
Boegbeeld
Werkplaats SAMEN
e kuiper.c@hsleiden.nl
t 071 5188 900


Rob Gilsing
Boegbeeld
Werkplaats SAMEN
e R.J.H.Gilsing@hhs.nl
t 06 - 839 219 91

Contactpersoon bij jouw organisatie

Vind hier de verbindingsfunctionaris bij jouw organisatie.